Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Csokis Creative Commons License 2020-06-17 15:00:53 95746

A jogsinál -manapság biztosan- nem azért fizetsz, hogy átmenj, hanem hogy ne bukj meg. Persze akkor is átmész, ha nem fizetsz, legfeljebb harmadszorra, kifizetve ugyanazt a pénzt (vagy akár többet is) pót órákra. :-(

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2020-06-17 14:30:11 95745

Lenne itt egy másik sztory! Már 120-éve, mikor vizsgáztam autóvezetésből, ott is a kenőpénz a vizsga biztosnak, eljött a vizsganap... egyik ajtón beszáltam, oda adtam a tízest, és a másik ajtón ki! És már fáradtam is a jogsiért be!:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!