Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020-06-17 14:07:52 95743

Látod? A párod adott, mert nem szeret veszíteni! Tudja h a pénz megold mindent!  

A hozzászólás:
sylvanus67 Creative Commons License 2020-06-17 13:52:51 95742

Én még soha senkinek sem adtam (emlékeim szerint) és még élek:)

 

 

((((A párom már igen))))

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2020-06-17 13:17:54 95739

Nem tudom hogy te hol élsz? Ezek a kis kenőpénzek mindenhol működnek, Még kórházakban is. Csak ott előre kell fizetni! Nehogy a műtőasztalon maradj! ha érted mire gondolok?!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!