Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020-06-17 13:34:11 95741

Jó de ez megbízott bennem, tudta h rendes vagyok!

A hozzászólás:
Töck Jenő Creative Commons License 2020-06-17 13:25:58 95740

Statikusban ritka az ilyen. Építészeknél gyakoribb. Abból nem lesz büntetőügy, ha bilikék helyett bugyirózsaszin a ház és az építész nem szól érte. Ha összedől vagy valaki megsérül az már más eset. Egyébként az építtető kevésbé van veszélyben mint a statikus, mert az építtetőnek nem kell értenie a statikához. Ezért én sohasem megyek bele ilyesmibe. Max. szó nélkül otthagyom, vagy megmondom neki, hogy a kivitelezőtől szerezzen igazolást. "Meglepő" módon nem szoktak vagy nem szívesen szoktak igazolást adni arról, hogy a ház rendben van.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2020-06-17 11:24:51 95731

Nekem már volt olyan kb 2-éve, hogy a statikus, mikor visszajött a nyaralásból. Első útja nálam vezetett. De a házra alig ismert rá! Néhány dolgot nem úgy csináltam, de kapott 50-ezret, és rendbe is voltunk!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!