|
|
|
|
 |
sylvanus67
2020-06-17 13:52:51
|
95742
|
Én még soha senkinek sem adtam (emlékeim szerint) és még élek:)
((((A párom már igen)))) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2020-06-17 13:17:54
|
95739
|
Nem tudom hogy te hol élsz? Ezek a kis kenőpénzek mindenhol működnek, Még kórházakban is. Csak ott előre kell fizetni! Nehogy a műtőasztalon maradj! ha érted mire gondolok?! |
|
Előzmény:
 |
sylvanus67
2020-06-17 13:07:11
|
95738
|
Elhozta a csajt a házadhoz?
Beleálltál a korrupcióba? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|