|
|
|
|
 |
sylvanus67
2020-06-17 13:07:11
|
95738
|
Elhozta a csajt a házadhoz?
Beleálltál a korrupcióba? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2020-06-17 12:34:10
|
95737
|
Hallod? A statikus tudod milyen gyönyörű barbi csajjal ment ki Horvátországba, a felesége meg szegény otthon mosogat az embernek, szerinted egy ilyen csajt, azzal szerzet meg, hogy reggel nyolckor bemegy az irodájába? Háth nemm! korrupcióval igen! |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2020-06-17 12:20:40
|
95736
|
Felénk ezt úgy hívják vesztegetés, és ha összedől a kulipintyó mehettek a sittre mindketten. Legalább ne írnád ki büszkén a fórumba. Pont olyan, mintha arra vernéd a melled mekkora autótolvaj vagy adócsaló vagy. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|