Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020-06-17 12:34:10 95737

Hallod? A statikus tudod milyen gyönyörű barbi csajjal ment ki Horvátországba, a felesége meg szegény otthon mosogat az embernek, szerinted egy ilyen csajt, azzal szerzet meg, hogy reggel nyolckor bemegy az irodájába? Háth nemm! korrupcióval igen!

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2020-06-17 12:20:40 95736

Felénk ezt úgy hívják vesztegetés, és ha összedől a kulipintyó mehettek a sittre mindketten. Legalább ne írnád ki büszkén a fórumba. Pont olyan, mintha arra vernéd a melled mekkora autótolvaj vagy adócsaló vagy.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2020-06-17 11:24:51 95731

Nekem már volt olyan kb 2-éve, hogy a statikus, mikor visszajött a nyaralásból. Első útja nálam vezetett. De a házra alig ismert rá! Néhány dolgot nem úgy csináltam, de kapott 50-ezret, és rendbe is voltunk!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!