|
|
|
|
 |
Törölt nick
2020-06-17 12:34:10
|
95737
|
Hallod? A statikus tudod milyen gyönyörű barbi csajjal ment ki Horvátországba, a felesége meg szegény otthon mosogat az embernek, szerinted egy ilyen csajt, azzal szerzet meg, hogy reggel nyolckor bemegy az irodájába? Háth nemm! korrupcióval igen! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2020-06-17 12:20:40
|
95736
|
Felénk ezt úgy hívják vesztegetés, és ha összedől a kulipintyó mehettek a sittre mindketten. Legalább ne írnád ki büszkén a fórumba. Pont olyan, mintha arra vernéd a melled mekkora autótolvaj vagy adócsaló vagy. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2020-06-17 11:24:51
|
95731
|
Nekem már volt olyan kb 2-éve, hogy a statikus, mikor visszajött a nyaralásból. Első útja nálam vezetett. De a házra alig ismert rá! Néhány dolgot nem úgy csináltam, de kapott 50-ezret, és rendbe is voltunk! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|