Keresés

Részletes keresés

Töck Jenő Creative Commons License 2020-06-17 13:25:58 95740

Statikusban ritka az ilyen. Építészeknél gyakoribb. Abból nem lesz büntetőügy, ha bilikék helyett bugyirózsaszin a ház és az építész nem szól érte. Ha összedől vagy valaki megsérül az már más eset. Egyébként az építtető kevésbé van veszélyben mint a statikus, mert az építtetőnek nem kell értenie a statikához. Ezért én sohasem megyek bele ilyesmibe. Max. szó nélkül otthagyom, vagy megmondom neki, hogy a kivitelezőtől szerezzen igazolást. "Meglepő" módon nem szoktak vagy nem szívesen szoktak igazolást adni arról, hogy a ház rendben van.

Törölt nick Creative Commons License 2020-06-17 12:20:40 95736

Felénk ezt úgy hívják vesztegetés, és ha összedől a kulipintyó mehettek a sittre mindketten. Legalább ne írnád ki büszkén a fórumba. Pont olyan, mintha arra vernéd a melled mekkora autótolvaj vagy adócsaló vagy.

sylvanus67 Creative Commons License 2020-06-17 12:04:57 95734

a házra alig ismert rá! Néhány dolgot nem úgy csináltam, de kapott 50-ezret

 

 

kapott 50-ezret és mindgyárt ráismert a házra:(

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2020-06-17 11:24:51 95731

Nekem már volt olyan kb 2-éve, hogy a statikus, mikor visszajött a nyaralásból. Első útja nálam vezetett. De a házra alig ismert rá! Néhány dolgot nem úgy csináltam, de kapott 50-ezret, és rendbe is voltunk!

Előzmény:
Töck Jenő Creative Commons License 2020-06-17 10:16:07 95729

"Még nem láttam olyan építési hatóságot amelyik vitatkozott volna az általam elmondottakkal vagy leírtakkal."

 

Amiket itt írtam az nem csak rám érvényes.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!