|
|
|
|
 |
Töck Jenő
2020-06-17 13:25:58
|
95740
|
Statikusban ritka az ilyen. Építészeknél gyakoribb. Abból nem lesz büntetőügy, ha bilikék helyett bugyirózsaszin a ház és az építész nem szól érte. Ha összedől vagy valaki megsérül az már más eset. Egyébként az építtető kevésbé van veszélyben mint a statikus, mert az építtetőnek nem kell értenie a statikához. Ezért én sohasem megyek bele ilyesmibe. Max. szó nélkül otthagyom, vagy megmondom neki, hogy a kivitelezőtől szerezzen igazolást. "Meglepő" módon nem szoktak vagy nem szívesen szoktak igazolást adni arról, hogy a ház rendben van. |
|
 |
Törölt nick
2020-06-17 12:20:40
|
95736
|
Felénk ezt úgy hívják vesztegetés, és ha összedől a kulipintyó mehettek a sittre mindketten. Legalább ne írnád ki büszkén a fórumba. Pont olyan, mintha arra vernéd a melled mekkora autótolvaj vagy adócsaló vagy. |
|
 |
sylvanus67
2020-06-17 12:04:57
|
95734
|
a házra alig ismert rá! Néhány dolgot nem úgy csináltam, de kapott 50-ezret
kapott 50-ezret és mindgyárt ráismert a házra:( |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2020-06-17 11:24:51
|
95731
|
Nekem már volt olyan kb 2-éve, hogy a statikus, mikor visszajött a nyaralásból. Első útja nálam vezetett. De a házra alig ismert rá! Néhány dolgot nem úgy csináltam, de kapott 50-ezret, és rendbe is voltunk! |
|
Előzmény:
 |
Töck Jenő
2020-06-17 10:16:07
|
95729
|
"Még nem láttam olyan építési hatóságot amelyik vitatkozott volna az általam elmondottakkal vagy leírtakkal."
Amiket itt írtam az nem csak rám érvényes. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|