|
|
|
|
 |
zöldeskékek
2020-06-17 09:42:13
|
95727
|
A statikus csak véleményez, a tervező ír elő. |
|
 |
-laller-
2020-06-17 09:04:15
|
95726
|
Jah ok. Akkor az van.
Már csak a fóliát nem tudom, mi, meg hogy miért meggondolandó.
Ez vmi párazárás/áteresztés dilemma?
Van egy építészem aki mindenből tökéleteset tervez (nyilván)
Van egy kivitelezőm aki néha túlságosan is laza. Haladjunk csináljuk jó lesz az (neki nyilván)
Rajtam a teher hogy meghúzzak félúton egy vonalat, ezért kérdezem csak. |
|
A hozzászólás:
 |
Töck Jenő
2020-06-17 07:39:25
|
95725
|
"konkrétan milyen megerősítés lenne"
Amit a statikus előír. |
|
Előzmény:
 |
-laller-
2020-06-16 21:52:21
|
95724
|
Értem, köszi. Ami az engedélyt illeti, be lett adva minden (statikus, favédelem) várunk...konkrétan milyen megerősítés lenne? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|