Keresés

Részletes keresés

nori Creative Commons License 1999-07-08 15:14:42 871
Ejnye no!
szegény cica és a bagó? a másik meg a hibbant tenyésztő rémálma!
No de nem mondok ilyeneket, ez a stílus nem illik a topic szelleméhez!
Tegnap vendégünk volt. Anyósom igazi macskamániás, amikor el kellett költöznie régi lakóhelyéről hozzánk, az egyik cicáját az utcánkban lakó kedves állatbarát családnak ajándékoztuk( nálunk már nemigen fért volna el). Tegnap új gazdi áthozta Móricot (eredeti nevén Csókos Huszár, mert mindig puszit ad), mama majdnem sírva fakadt
Ágyelőkének általában kicsik a cicáink, talán Garfield. Brrr, de gonosz vagyok, maradok a kulcstartónál
Minden cicás szabin van? Én most megyek
nori
A hozzászólás:
Bölény Creative Commons License 1999-07-08 13:37:43 870
Megboldogult Sicinket mi a'gyelo=ve' valo konvertlassal fenyegettuk meg, igaz csak szeretetbol, mert tul sok panasz nem volt ra. Eleinte o se szerette, ha a hasat simogattuk, es karmolt, mint a veszedelem, de aztan rajott, hogy milyen jo dolog is az. Hasonlokeppen volt az olbevetellel is.

Es vegul ket kep:

Macskajaj

Gilette-reklam

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!