Keresés

Részletes keresés

Leadfoot Creative Commons License 2020-06-17 17:03:42 221535

Már többfélét próbáltam. Régieket, újakat, kedvenc kajákat. Semmi.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2020-06-16 22:37:32 221532

Utána kellene nézni, hogy milyen tápot enne meg még, mert lehet a száraztáptól van! Cserélni kell neki. próba.

Előzmény:
Leadfoot Creative Commons License 2020-06-16 17:09:16 221531

Sziasztok!

 

Adnátok nekem tippeket (ha van)?

 

14 éves Buci macskám csütörtök óta folyamatosan hány (még ha nem is eszik/iszik, maximum pár óránként rájön, és okádik), és semmit nem hajlandó enni.

Labor volt, és nem mutatott olyat, ami ilyesmit okozhat (egy-egy máj- és veseérték picit magas, de nem kirívóan), hasi UH negatív lett, nem látszott semmi. Az orvos javasolt egy röntgent, hátha (holnap megyünk, de erősen kétlem, hogy mutatni fog valamit), illetve gyomorsav ellen Quamatelt és Hill's I/D tápot. Azt mondjuk nem tudom, hogy fogom megetetni vele, ha a kedvenc kajáit (pl. nyers hal) se volt hajlandó megenni.

Ja, még annyit, hogy szobamacska, csak az erkélyre jár ki.

 

Esetleg nem volt már valakinek ilyesmi? Illetve hogy próbálnátok meg evésre bírni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!