|
|
|
|
 |
-laller-
2020-06-16 21:52:21
|
95724
|
Értem, köszi. Ami az engedélyt illeti, be lett adva minden (statikus, favédelem) várunk...konkrétan milyen megerősítés lenne? |
|
A hozzászólás:
 |
Gyurco78
2020-06-16 19:50:30
|
95723
|
A kopogó hangok ellen valami rugalmas anyag (hangszigetelő gyapot a járatos, bár egy gumiszőnyeg is megtenné szerintem), arra valami szárazpadló-rendszer.
A léghangok ellen visztont az a baj, hogy ez a födém könnyű. A tömegét meg nem nagyon tudod megnövelni, mert nem bírja. Talán a vastag, sűrű gyapot, ami megfelelne. Egyébként erre így mindenféle megerősítés nélkül lehet építési engedélyt kapni? |
|
Előzmény:
 |
-laller-
2020-06-16 18:36:36
|
95722
|
Maga a hasznos tér nem nagyon lesz több 20m2-nél, igen. De ferde tetősík alatti résszel olyan 30m2. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|