Keresés

Részletes keresés

Domi-V63-138 Creative Commons License 2020-06-16 14:22:17 95719

A legolcsóbb, ha az (alsó, betonban levő) utolsó 5cm-t elgörbíted.

A hozzászólás:
NAND708 Creative Commons License 2020-06-16 13:47:56 95718

Sziasztok,

M10-es menetes szárat raknék a betonba öntéskor, padló lefogatása céljából.

Kell valamit felhegeszteni a betonba szúrandó végre? 25 cm-es  a szár, tehát, kb 17 cm esne a betonba.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!