Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
peterch Creative Commons License 2020-06-16 13:19:12 95109

Az sem gond .

Teszel két réteget 20cm-eset . Így 10cm van tartalékban az összeeséssel számolva . Viszont az elsö réteget meg kell várni , mire felduzzad , utánna rá a második réteg . Így egy kicsit lassúbb lesz a haladás . Táblás szigetelésnél ez nem lenne gond , ott egyszerre rakhatod a rétegeket .

Előzmény:
occseb Creative Commons License 2020-06-16 13:13:04 95108

Én a tetőre 30cm-t terveztem

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!