Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
CBNora Creative Commons License 2020-06-15 20:14:16 87330

Szerintem mindenképpen az állatorvossal kellene megbeszélni, ha sokáig nem juttok dűlőre, esetleg egy másikkal is. Meg kellene tudni, mi okozza, fertőzés, esetleg allergia. Az antibiotikumot nem szabad összevissza adni, mert rezisztencia is kialakulhat.

Amúgy persze, láttam ilyet, néha az enyém is köhögött, meg egy ismerős macskánál is láttam ilyesmit, de nem gyakran.

Előzmény:
QQ Creative Commons License 2020-06-15 18:52:41 87328

Ilyet lattatok mar? Az allatorvos nem nagyon mond semmit csak azt hogy szerinte nem torokgyulladas vagy hasonlo amit en laikuskent gondolnak, bar a legelsonel azt hittuk valami megakadt benne. Akkor kapott antibiotikum injekciot, masnapra elmult egy het mulva ujra kezdte, kapott ujra mas injekciot meg otthonra tablettat, elmult, ra ket hetre ujra kezdte, most talaltam a multkoribol meg egy fel tabletat amitol masnaprta megint elmult. itt vannak videok az a legregebbi elso amikor a viragcserepek mellett van https://photos.app.goo.gl/6TtzsePFdB7TGAsn8 es nem hanyt nem nyaladzik semmi mas tunete sincs. Most legutobb mar 20 percenkent kohogott majdnem fel napig de attol afel tablettatol elmult neki par oran belul. (bocs aduplazasert de ugy latom ezt masok is olvassak)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!