|
|
|
|
 |
-laller-
2020-06-15 18:31:33
|
95716
|
Hú olyat biztos nem tudok de mérni-fotózni igen, ha az segít. |
|
A hozzászólás:
 |
Lá Kreacione
2020-06-15 18:04:42
|
95715
|
A kérdésre addig nem lehet objektív, építő választ adni amíg a helyzet elemzés leírás hiányos .
Vonatkozik ez főleg a födém leírására. |
|
Előzmény:
 |
-laller-
2020-06-15 17:01:34
|
95713
|
Sziasztok!
Wekerlén építünk be padlásteret. Jelenleg a lakás és a padlás között fafödém (gerenda, homok, lécezés) található. Jön a szokásos mondat: nem vagyunk milliomosok...de. Szeretném, ha a hangszigetelés normális lenne. Se nem jobb, se nem rosszabb egy átlagosnak mondható újépítésű házénál. Nem cél, hogy nem tudom hány W/m2K alá leszorítsuk a legújabb normák szerint de mondjuk lehessen alul hancúrozni és ha felül leesik a ceruza azt sem feltétlen szeretném hallani.
Tudtok-e javasolni egy minimális rétegrendet, amivel ez kivitelezhető? A teteje laminált padló lesz.
Nagyon köszönöm előre is! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|