Keresés

Részletes keresés

-laller- Creative Commons License 2020-06-15 18:31:33 95716

Hú olyat biztos nem tudok de mérni-fotózni igen, ha az segít.

A hozzászólás:
Lá Kreacione Creative Commons License 2020-06-15 18:04:42 95715

 A kérdésre addig nem lehet objektív,  építő választ adni amíg a helyzet elemzés leírás  hiányos  .

Vonatkozik ez főleg a födém leírására.

Előzmény:
-laller- Creative Commons License 2020-06-15 17:01:34 95713

Sziasztok!

 

Wekerlén építünk be padlásteret. Jelenleg a lakás és a padlás között fafödém (gerenda, homok, lécezés) található. Jön a szokásos mondat: nem vagyunk milliomosok...de. Szeretném, ha a hangszigetelés normális lenne. Se nem jobb, se nem rosszabb egy átlagosnak mondható újépítésű házénál. Nem cél, hogy nem tudom hány W/m2K alá leszorítsuk a legújabb normák szerint de mondjuk lehessen alul hancúrozni és ha felül leesik a ceruza azt sem feltétlen szeretném hallani. 

 

Tudtok-e javasolni egy minimális rétegrendet, amivel ez kivitelezhető? A teteje laminált padló lesz.

 

Nagyon köszönöm előre is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!