Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2020-06-15 13:56:47 95094

"A Hl blokk hőhídmegszakítóról hallott itt valaki köztetek ?"

 

Gyártótól független mérési jegyzőkönyvet (hővezetés függőleges irányban) még nem találtam az interneten. És ugye messziről jött ember (gyártó) azt mond amit akar ;)

 

"Állítólag sokkal jobban megéri, mint az üveghab."

 

Az üveghab hőhídmegszkítók ára annyira pofátlan, annál valószínűleg BÁRMI jobban megéri.

 

De pl a mezei ytong is alkamas alap hőhíd megszakításra, annak ismert a hővezetése, az ára és a terhelhetősége, azzal összehasonlítgatod. Vagy ott van pl az "ytong start" nevű termék, azt nemcsak hogy alkalmas, de kimondottan erre a célra gyártják.

Előzmény:
tiprtx Creative Commons License 2020-06-15 10:17:05 95093

Sziasztok,

 

A Hl blokk hőhídmegszakítóról hallott itt valaki köztetek ?

http://www.hlblokk.hu/

 

A tv2 szépítők műsorában is szerepeltek

https://www.youtube.com/watch?v=i24r6FPnVGk&feature=youtu.be

 

Állítólag sokkal jobban megéri, mint az üveghab.

Van valakinek tapasztalata velük kapcsolatban ?

Előre is köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!