Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Anddroid8205 Creative Commons License 2020-06-14 20:57:29 95092

Hát igen, a telekhatáron álló ház nem egy jó dolog ilyenkor.

Nem vagyok járatos a szigetelés lépéseiben:

1. rossz minőségű vakolat javítása

2. kőzetgyapot felragasztása

3. dübelezés

4. egy réteg ragasztóval behűzás

5. hálózás

6. megint egy réteg ragasztóval a háló behúzása

7. nemesvakolat felhordása

Jól gondolom?

Előzmény:
Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2020-06-13 00:45:35 95091

Hőszigetelés szempontjából inkább a telekhatáron álló háztól óvakodnék,

egy rossz szomszéd nagyon meg tudja keseríteni/drágítani a dolgot.

 

Persze ha jófej a szomszéd, akkor a közös (dupla) tűzfalból meg nyereség is lehet: mindkét ház megspórolhatja a közös fal hőszigetelését, hiszen ahol a fal mindkét oldalán fűtött helyiségek vannak, ott felesleges hőt szigetelni :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!