|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Anddroid8205
2020-06-14 20:57:29
|
95092
|
Hát igen, a telekhatáron álló ház nem egy jó dolog ilyenkor.
Nem vagyok járatos a szigetelés lépéseiben:
1. rossz minőségű vakolat javítása
2. kőzetgyapot felragasztása
3. dübelezés
4. egy réteg ragasztóval behűzás
5. hálózás
6. megint egy réteg ragasztóval a háló behúzása
7. nemesvakolat felhordása
Jól gondolom? |
|
Előzmény:
 |
Mekk Elek ezermester
2020-06-13 00:45:35
|
95091
|
Hőszigetelés szempontjából inkább a telekhatáron álló háztól óvakodnék,
egy rossz szomszéd nagyon meg tudja keseríteni/drágítani a dolgot.
Persze ha jófej a szomszéd, akkor a közös (dupla) tűzfalból meg nyereség is lehet: mindkét ház megspórolhatja a közös fal hőszigetelését, hiszen ahol a fal mindkét oldalán fűtött helyiségek vannak, ott felesleges hőt szigetelni :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|