Keresés

Részletes keresés

_nyunyuka Creative Commons License 2020-06-18 21:22:46 221539

Pedig nála jobb lábmelegítő nincs! :-)))

matuska mitics Creative Commons License 2020-06-14 19:40:02 221529

Az 92 emberi év.

 

Volt egy cirmink nekünk is, ò nyitotta a topikot, az erdetit.

A hozzászólás:
Shangri-La Creative Commons License 2020-06-14 19:25:33 221528

Ja, allergiásan a Cat Caféba járnék cicát dögönyözni. :-) Meg az asztalon mászkáló/ülő/fekvő macs mellett kávéznék... :D

 

Volt nekünk is cicánk, Cirmi 19 évet élt. Anyám volt otthon egész nap, ő foglalkozott vele, de miután Cirmi meghalt. nem akart új cicát vállalni. Én meg alig vagyok otthon, nem tudnék foglalkozni szegénykével.

 

 

Előzmény:
az igazi bubbles Creative Commons License 2020-06-12 21:16:07 221523

:-)

 

hogyhogy nincs ha ennyire szereted oket? allergia..mas?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!