|
|
|
|
 |
_nyunyuka
2020-06-18 21:22:46
|
221539
|
Pedig nála jobb lábmelegítő nincs! :-)))

|
|
 |
matuska mitics
2020-06-14 19:40:02
|
221529
|
Az 92 emberi év.
Volt egy cirmink nekünk is, ò nyitotta a topikot, az erdetit. |
|
A hozzászólás:
 |
Shangri-La
2020-06-14 19:25:33
|
221528
|
Ja, allergiásan a Cat Caféba járnék cicát dögönyözni. :-) Meg az asztalon mászkáló/ülő/fekvő macs mellett kávéznék... :D
Volt nekünk is cicánk, Cirmi 19 évet élt. Anyám volt otthon egész nap, ő foglalkozott vele, de miután Cirmi meghalt. nem akart új cicát vállalni. Én meg alig vagyok otthon, nem tudnék foglalkozni szegénykével.

|
|
Előzmény:
 |
az igazi bubbles
2020-06-12 21:16:07
|
221523
|
:-)
hogyhogy nincs ha ennyire szereted oket? allergia..mas? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|