|
|
|
|
 |
nori
1999-07-07 14:30:09
|
866
|
Skog, bocs ez kicsit túl erélyesre sikerült
nori |
|
A hozzászólás:
 |
nori
1999-07-07 14:28:56
|
865
|
Te fiú vagy?
No, tudod az illen érzékeny lelkű kandúrtulajdonosoktól alomtartásdíjat kéne szedni!!! Amikor az első alom kiscicát elvittük a Fehérkereszthez, hogy segítsenek gazdát találni nekik, lelkünkre kötötték, hogy ivartalanítsuk nősténycicáinkat és a kandúrtulajdonosokat is segítsünk nekik felvilágosítani, miszerint a gazdátlan kiscicák szaporodásában a kandúroknak is komoly szerepük van!!!
nori |
|
Előzmény:
 |
Skog
1999-07-07 14:20:55
|
864
|
A régit Gagarinnak hívták.
Én nem tudom öket megfosztani a csavargástól, úgy érzem ez kell nekik.
A nemiszerv megfosztásáról nagyon rossz véleményem van. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|