Keresés

Részletes keresés

nori Creative Commons License 1999-07-07 14:30:09 866
Skog, bocs ez kicsit túl erélyesre sikerült
nori
A hozzászólás:
nori Creative Commons License 1999-07-07 14:28:56 865
Te fiú vagy?
No, tudod az illen érzékeny lelkű kandúrtulajdonosoktól alomtartásdíjat kéne szedni!!! Amikor az első alom kiscicát elvittük a Fehérkereszthez, hogy segítsenek gazdát találni nekik, lelkünkre kötötték, hogy ivartalanítsuk nősténycicáinkat és a kandúrtulajdonosokat is segítsünk nekik felvilágosítani, miszerint a gazdátlan kiscicák szaporodásában a kandúroknak is komoly szerepük van!!!
nori
Előzmény:
Skog Creative Commons License 1999-07-07 14:20:55 864
A régit Gagarinnak hívták.
Én nem tudom öket megfosztani a csavargástól, úgy érzem ez kell nekik.
A nemiszerv megfosztásáról nagyon rossz véleményem van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!