|
|
|
|
 |
Skog
1999-07-07 14:20:55
|
864
|
A régit Gagarinnak hívták.
Én nem tudom öket megfosztani a csavargástól, úgy érzem ez kell nekik.
A nemiszerv megfosztásáról nagyon rossz véleményem van. |
|
A hozzászólás:
 |
Caty
1999-07-07 14:14:01
|
863
|
Nori,
Mondtuk mi, hogy Garfield nem vész el!:-)))
Azért örülök!
Skog,
Jók ezek a névválasztások.:-)Elképesztő macsinevekkel találkoztam ebben a topicban, egyik jobb, mint a másik. A tied is vigyorra késztet.
Az én csíkosaim szobamacsik, ex-kandúrok, így se igényük, se lehetőségük nincs a csavargásra. A topicot olvasva kezdem úgy látni, ez nem is baj...Mindíg összeszorul a szívem, ha elveszett cecakról hallok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|