Keresés

Részletes keresés

nori Creative Commons License 1999-07-07 14:11:47 862
Köszi

Ez a kesztyű jó. Férjem a "kulcstartót csinálok a farkatokból" kiáltással próbálja őket fegyelmezni

A hozzászólás:
Rhia Creative Commons License 1999-07-07 13:50:28 861
nori,
jaj de jo!! Marhogy megvan.

Reggelek: o, nalunk ugy megy, hogy koraeste bekesen szunnyadnak a kanapen, ahol mondjuk en szeretnek gubbasztani es olvasni, aztan pontosan akkor, amikor mi elhatarozzuk, hogy joejszakat van, es elmennenk alukalni, akor ok ketten felebrednek, es kezdodik az, amit emborom csak CVH-nak rovidit (CicaVilagHaboru), es tart ugy ejjel haromig; en az egytol kezdodo reszet at szoktam aludni, parom nem igazan; arra felebredek, amikor leuvolt a galeriarol mindenfele rendkivul csunya dolgokat (ilyenkor szerintem a passziv angol szokincsem erosen gyarapodik felalomban, es nem az apacazardai tipus) ;-)...es hajnali hatkor kezdik megint picit, aztan elpihennek, es amikor a vekker megszolal, Buta Arc felrohan hozzank, es elkezd ebresztgetni (bajuszcsiki, hideg, nedves nozi archoz, es egyeb paplan alol kilogo reszekhez nyomasa stb.) Marco herceg leul az agy fejehez, es szuggesztivan nez. Valamelyikunk elobb-utobb nem birja tovabb, es felkel...ez altalaban en vagyok, ugyismind frissebb, aki atalussza, ugye a CVH-t, az embor legfeljebb elhalo hangon kisusog a parnak kozul, hogyaszongya: "a kis rohadekok, mar megint nem tudtam aludni, egyszer ugyis kesztyut csinalok beloluk, adjal nekik enni, legyszives"
Na, hat igy egy ez minalunk. Nem, unatkozunk, az biztos.
Udv,
Rhia

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!