Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020-06-14 16:04:26 95711

Igen így van, tudom, szoktam is tenni minden részre.

A hozzászólás:
sr1 Creative Commons License 2020-06-13 23:14:24 95710

A habcsík szerepe az, hogy az aljzatbeton úsztatott legyen. Mindig kell szerelni.  

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2020-06-12 12:49:48 95678

Szoktam használni habcsíkot, de csak oda, ahol padlófűtést tettem! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!