|
|
|
|
 |
Törölt nick
2020-06-13 22:41:10
|
95709
|
Aha már beugrott:) ilyen kis fehér golyó van benne! Ha nincs víz?! Akkor se jön a bűz, megnézem h ez milyen! |
|
A hozzászólás:
 |
C20NE
2020-06-13 22:32:15
|
95708
|
Rémlik olyan szifon ami ha kiszárad akkor is bűzzáró... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2020-06-13 22:29:08
|
95707
|
Épített zuhany lesz, egy enyhe lejtéssel. A járólapba lesz beépítve a folyóka, az hosszú bordás?!
és attól félek, hogy a meleg beton miatt a szifonból elpárolog a víz. pl ha három napra elutazok, vagy valami! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|