|
|
|
|
 |
Törölt nick
2020-06-13 22:29:08
|
95707
|
Épített zuhany lesz, egy enyhe lejtéssel. A járólapba lesz beépítve a folyóka, az hosszú bordás?!
és attól félek, hogy a meleg beton miatt a szifonból elpárolog a víz. pl ha három napra elutazok, vagy valami! |
|
A hozzászólás:
 |
C20NE
2020-06-13 21:23:58
|
95706
|
Miért ne kéne. Kellemesebb, melegebb és hamarabb szárad. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2020-06-13 18:04:55
|
95705
|
Oké, utána nézek, még így utólagosan eszembe jutott. Hogy lehet h a zuhanytálca alá, nem kellett volna padlófűtés?! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|