Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020-06-13 22:29:08 95707

Épített zuhany lesz, egy enyhe lejtéssel. A járólapba lesz beépítve a folyóka, az hosszú bordás?!

és attól félek, hogy a meleg beton miatt a szifonból elpárolog a víz. pl ha három napra elutazok, vagy valami!

A hozzászólás:
C20NE Creative Commons License 2020-06-13 21:23:58 95706

Miért ne kéne. Kellemesebb, melegebb és hamarabb szárad.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2020-06-13 18:04:55 95705

Oké, utána nézek, még így utólagosan eszembe jutott. Hogy lehet h a zuhanytálca alá, nem kellett volna padlófűtés?!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!