Keresés

Részletes keresés

C20NE Creative Commons License 2020-06-13 21:23:58 95706

Miért ne kéne. Kellemesebb, melegebb és hamarabb szárad.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2020-06-13 18:04:55 95705

Oké, utána nézek, még így utólagosan eszembe jutott. Hogy lehet h a zuhanytálca alá, nem kellett volna padlófűtés?!

Előzmény:
gsmotoros Creative Commons License 2020-06-13 15:36:54 95704

Értem, az jobb eset persze ha új ablak lesz. De a teli üveges ajtó az azért necces lehet. Lehet, hogy a víz-gáz-fűtés topikban érdemes lehet rákérdezned, hogy nem kell-e ilyen helyzetekben az üvegfelület előtt sűríteni a padlófűtés cső osztástávolságát, hogy kompenzálja az ablak által lehűtött levegő lefelé áramlását

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!