|
|
|
|
 |
C20NE
2020-06-13 21:23:58
|
95706
|
Miért ne kéne. Kellemesebb, melegebb és hamarabb szárad. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2020-06-13 18:04:55
|
95705
|
Oké, utána nézek, még így utólagosan eszembe jutott. Hogy lehet h a zuhanytálca alá, nem kellett volna padlófűtés?! |
|
Előzmény:
 |
gsmotoros
2020-06-13 15:36:54
|
95704
|
Értem, az jobb eset persze ha új ablak lesz. De a teli üveges ajtó az azért necces lehet. Lehet, hogy a víz-gáz-fűtés topikban érdemes lehet rákérdezned, hogy nem kell-e ilyen helyzetekben az üvegfelület előtt sűríteni a padlófűtés cső osztástávolságát, hogy kompenzálja az ablak által lehűtött levegő lefelé áramlását |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|