|
|
|
|
 |
nori
1999-07-07 11:37:29
|
858
|
| Persze lehet, hogy annyira megörült a dicséretnek, amit akkor kapott, amikor a férjemek ajándékozta az egeret, hogy ismételni akar. Igazából nem attól félek, hogy nem talál haza, a kert felől viszonylag nagy,gazzal kissé benőtt terület van, amit elég jól ismer, azt hiszem, a kutyákkal is megvan a módszere, de előfordult kb.két éve, hogy kis híján kiverték a szemét, szóval az emberektől (méreg, sörétes puska stb) félek. Csak valahogy Garfield más mint a többi, tényleg kedvenc, pedig ez nem igazságos a többivel, de olyan kedvesen tud megszólítani, akárhol van, nyekk, mondja a szekrény tetején határozottan köszönés jelleggel. Vagy a teraszon heverészik, meglát, mekk, közli, és hanyattvágja magát, azaz tessék símogatni |
|
A hozzászólás:
 |
Caty
1999-07-07 10:50:10
|
857
|
Én is drukkolok, hogy Garfield hazataláljon. Biztos afféle igazi főmacskaként bejárja a vadászterületét, de haza fog menni.:)Fel a fejjel!
|
|
Előzmény:
 |
nori
1999-07-07 09:49:54
|
855
|
Jó reggelt, azaz nyikk-nyikk, mondta Cicus hajnali 5 órakor. Most én vagyok egy kicsit nyugtalan, mert Garfieldot tegnap reggel óta nem láttam. Ő afféle főmacska nálunk, férjemmel szokott beszélgetni, imádják egymást. Párom most külföldön van, és nem tudom, mit mondok neki, ha kedvence nem jön haza. Meg én sem tudom, mit csinálok, ha Garfield nem ül többé a párnámra hajknalban
nori |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|