Keresés

Részletes keresés

nori Creative Commons License 1999-07-07 11:37:29 858
Persze lehet, hogy annyira megörült a dicséretnek, amit akkor kapott, amikor a férjemek ajándékozta az egeret, hogy ismételni akar. Igazából nem attól félek, hogy nem talál haza, a kert felől viszonylag nagy,gazzal kissé benőtt terület van, amit elég jól ismer, azt hiszem, a kutyákkal is megvan a módszere, de előfordult kb.két éve, hogy kis híján kiverték a szemét, szóval az emberektől (méreg, sörétes puska stb) félek. Csak valahogy Garfield más mint a többi, tényleg kedvenc, pedig ez nem igazságos a többivel, de olyan kedvesen tud megszólítani, akárhol van, nyekk, mondja a szekrény tetején határozottan köszönés jelleggel. Vagy a teraszon heverészik, meglát, mekk, közli, és hanyattvágja magát, azaz tessék símogatni
A hozzászólás:
Caty Creative Commons License 1999-07-07 10:50:10 857
Én is drukkolok, hogy Garfield hazataláljon. Biztos afféle igazi főmacskaként bejárja a vadászterületét, de haza fog menni.:)Fel a fejjel!

Előzmény:
nori Creative Commons License 1999-07-07 09:49:54 855
Jó reggelt, azaz nyikk-nyikk, mondta Cicus hajnali 5 órakor. Most én vagyok egy kicsit nyugtalan, mert Garfieldot tegnap reggel óta nem láttam. Ő afféle főmacska nálunk, férjemmel szokott beszélgetni, imádják egymást. Párom most külföldön van, és nem tudom, mit mondok neki, ha kedvence nem jön haza. Meg én sem tudom, mit csinálok, ha Garfield nem ül többé a párnámra hajknalban

nori

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!