Keresés

Részletes keresés

Caty Creative Commons License 1999-07-07 10:50:10 857
Én is drukkolok, hogy Garfield hazataláljon. Biztos afféle igazi főmacskaként bejárja a vadászterületét, de haza fog menni.:)Fel a fejjel!

Enid Creative Commons License 1999-07-07 10:43:26 856
Ne csüggedj, Nori, Micike is hazajött! Én tudom, mit érzel, de ne add fel! :-) Én szorítok. Ha kicsavarogta magát, haza fog jönni. Tudom. :-)

Mici 3/4 5-kor kezdett el szirénázni. Jaj, jaj. Még szerencse, hogy anyu adott neki enni, így nekem nem kellett felkelnem... :-)

A hozzászólás:
nori Creative Commons License 1999-07-07 09:49:54 855
Jó reggelt, azaz nyikk-nyikk, mondta Cicus hajnali 5 órakor. Most én vagyok egy kicsit nyugtalan, mert Garfieldot tegnap reggel óta nem láttam. Ő afféle főmacska nálunk, férjemmel szokott beszélgetni, imádják egymást. Párom most külföldön van, és nem tudom, mit mondok neki, ha kedvence nem jön haza. Meg én sem tudom, mit csinálok, ha Garfield nem ül többé a párnámra hajknalban

nori

Előzmény:
Caty Creative Commons License 1999-07-07 09:11:44 854
Nnnnna. Tablettakérdés megoldva, mégsem olajbogyó játszott, hanem megint virsli - éhes macska mindent megeszik ugye (vagy majdnem mindent). Kicsit későn kaptak vacsit, és előtte megleptem őket a virslibe tuszkolt tabikkal. Mivel éhesek voltak, csak egyszer kellett a csomagolást megismételnem, másodszorra már mohón befalták mindenestül.

Viszont ma hajnali öt órakkor arra kellett ébrednem, hogy őfelségeik áriát adnak elő a tiszteletünkre a hálószobaajtó előtt. A dal gyönyörű volt, arról szólt, hogy milyen gasztronómiai örömök várnak az éhes cicákra, ha a gazdi felébred. Én szívesen vagdostam volna az ajtóhoz ezt-azt, de jólnevelt gazdi vagyok...Később egy enyhe szívinfarktussal örvendeztetett meg a rózsaszínorrú maccs. Békésen mosom a fogamat a fürdőszobában, a gondolataim valahol távol-messze kószálnak, egyszercsak egy ötven tonnás csupa-karom állatot kapok a nyakamba. Ő ugyanúgy megijedt, mint én, és jól összekarmolta a hátamat. Fél órámba tellett, amíg mindkettőnk felborzolt idegrendszerét sikerült lecsillapítanom. Úgyhogy jó volt ez a reggel...

A Ti ébresztőtök milyen volt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!