|
|
|
|
 |
Shangri-La
2020-06-14 19:25:33
|
221528
|
Ja, allergiásan a Cat Caféba járnék cicát dögönyözni. :-) Meg az asztalon mászkáló/ülő/fekvő macs mellett kávéznék... :D
Volt nekünk is cicánk, Cirmi 19 évet élt. Anyám volt otthon egész nap, ő foglalkozott vele, de miután Cirmi meghalt. nem akart új cicát vállalni. Én meg alig vagyok otthon, nem tudnék foglalkozni szegénykével.

|
|
A hozzászólás:
 |
az igazi bubbles
2020-06-12 21:16:07
|
221523
|
:-)
hogyhogy nincs ha ennyire szereted oket? allergia..mas? |
|
Előzmény:
 |
Shangri-La
2020-06-12 21:12:00
|
221522
|
Hát mert nekem nincsen. :-) Te mondtad, hogy hozzam ide. :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|