|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
gr74
2020-06-12 13:16:47
|
95086
|
Gondolom nem adták írásba, és nem adtak mellé jogszabályi hivatkozást.
A tűzfal egy sima fal, még ha van is külön megnevezése, mint pl. az oromfalnak is.
Nehezen tudom elképzelni azt a jogszabályi hivatkozást, ami megengedő az egész tetőszerkezet lebontásával kapcsolatban, de a tűzfalat nem engedik lebontani.
Pont fordítva szokott lenni. Inkább azt írják elő, hogy nem szabad állva hagyni ilyen vékony falszerkezeteket, ha elbontják mellőlük az őket támasztó szerkezetet (ebben az esetben a tetőszerkezetet), mert nem elég állékonyak.
Éppen az lenne a jobb, ha le lenne bontva, még akkor is, ha visszaépítik ugyan úgy. Kitámasztás nélkül bármikor ledőlhet, beszakítva a födémet, maga alá temetve embereket.
|
|
Előzmény:
 |
Anddroid8205
2020-06-12 12:33:43
|
95084
|
Az építési hatóságnál mondták. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|