Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gr74 Creative Commons License 2020-06-12 13:16:47 95086

Gondolom nem adták írásba, és nem adtak mellé jogszabályi hivatkozást.

 

A tűzfal egy sima fal, még ha van is külön megnevezése, mint pl. az oromfalnak is.

Nehezen tudom elképzelni azt a jogszabályi hivatkozást, ami megengedő az egész tetőszerkezet lebontásával kapcsolatban, de a tűzfalat nem engedik lebontani.


Pont fordítva szokott lenni. Inkább azt írják elő, hogy nem szabad állva hagyni ilyen vékony falszerkezeteket, ha elbontják mellőlük az őket támasztó szerkezetet (ebben az esetben a tetőszerkezetet), mert nem elég állékonyak.

Éppen az lenne a jobb, ha le lenne bontva, még akkor is, ha visszaépítik ugyan úgy. Kitámasztás nélkül bármikor ledőlhet, beszakítva a födémet, maga alá temetve embereket.

 

 

Előzmény:
Anddroid8205 Creative Commons License 2020-06-12 12:33:43 95084

Az építési hatóságnál mondták.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!