Keresés

Részletes keresés

sr1 Creative Commons License 2020-06-13 23:14:24 95710

A habcsík szerepe az, hogy az aljzatbeton úsztatott legyen. Mindig kell szerelni.  

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2020-06-12 12:49:48 95678

Szoktam használni habcsíkot, de csak oda, ahol padlófűtést tettem! 

Előzmény:
peterch Creative Commons License 2020-06-12 09:01:45 95673

Miért nem használsz a fal és a friss beton közé dilatációs habcsíkot ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!