Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gsmotoros Creative Commons License 2020-06-11 18:21:57 95080

Köszönöm szépen ezen alternatív tippet is!

 

Hmm, itt nem lehet gond, hogy célszerűbb volna még egy OSB réteget rakni a végső burkolat és a lépéshang szigetelés közé is? Mondjuk az már elég túlzás volna az is igaz... Ilyen varázslatos szendvics rétegrend...

Előzmény:
Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2020-06-11 16:47:23 95076

Még egy lehetőség:

- megcsinálod az egyszerű stafni-rácsot a beton födémre

- az egészet befeded pl OSB-vel vagy hajópadlóval

- erre teszel egy egyszerű lépéshag gátló réteget

- ere jön egy úsztatott (tehát NEM szegelt vagy ragasztott) padló/parketta

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!