Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2020-06-11 11:35:27 95069

"KŐZETGYAPOTNÁL ha mondjuk a mostani esőkben néhány tábla esőt kapott azzal mit kezdjek?"

 

Ha ki tudod tenni úgy, hogy minden oldala száradni tudjon (pl vízszintesen kifeszített spárgákra/gálóra/rácra fekteted), és a szél is fúj egy kicsit akkor szinte pillanatok alatt megszárad. Persze minél sűrűbb anyagú (pl járható kőzetgyapot), annál lassabban.

pl egy havernál találtan egy darab maradék drótkerítést, csináltam belőle két fa közé egy nagy függőágyat :)

Előzmény:
allampapi Creative Commons License 2020-06-10 14:26:07 95062

Sziasztok, KŐZETGYAPOTNÁL ha mondjuk a mostani esőkben néhány tábla esőt kapott azzal mit kezdjek? (felhelyezés előtt) Mint a szivacs magába szívta. Felhelyezve idővel kiszárad? Vagy mindenképp megvárni, hogy száradjon? Vagy a technológia nem is engedi ki magából?

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!