Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
NeomatiK Creative Commons License 2020-06-11 09:17:41 95067

Én nem tenném fel vizesen. ha napos idő van, szétszedném és napon szárítanám. Esetleg megforgatnám naponta félnaponta. Esetleg még napnyugta után behoznám, ne capódjon ki rá a pára éjjel.

Előzmény:
allampapi Creative Commons License 2020-06-10 14:26:07 95062

Sziasztok, KŐZETGYAPOTNÁL ha mondjuk a mostani esőkben néhány tábla esőt kapott azzal mit kezdjek? (felhelyezés előtt) Mint a szivacs magába szívta. Felhelyezve idővel kiszárad? Vagy mindenképp megvárni, hogy száradjon? Vagy a technológia nem is engedi ki magából?

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!