Keresés

Részletes keresés

Caty Creative Commons License 1999-07-06 14:25:49 849
Mici is belehempereg az olajbogyó levébe? Maszat kábé úgy viselkedik,ha lecsepeg az olajbogyó leve, mint egy dagonyázó vadmalac. Ilyet én macskától még nem láttam...
A hozzászólás:
Enid Creative Commons License 1999-07-06 14:18:47 848
[Na igen. Az olajbogyóért Mici is képes bármire... :-) Valamelyik éjjel a hangok alapján azt hittem, megint a vizemet issza. Villany fel, hát mit látok? A TVzés közben elfogyasztott olajbogyó üres zacskójából kiborította a levét, aztán félórán át nyalogatta a szőnyegpadlót. :-)))]

Az állatorvos egyszer a régi macskánknak lenyomta a torkán a gyógyszert. Nem lett tőle semmi baja, de én nem tudtam utána csinálni... Úgyhogy én is cseleztem, ahogy bírtam a kajákkal. :-(

Előzmény:
Caty Creative Commons License 1999-07-06 14:04:47 847
A tablettabeadás nem volt ám olyan egyszerű dolog:) Tepsifüles (azaz Maszat) ugyan megette a májkrémet, ám kábé ötször kellett újracsomagolnom a gyógybogyót, mire egyszer véletlenül az is a gyomrába került - ugyanis a jószág újból és újból lenyalta róla a májkrémet. Bandita meg egy katasztrófa volt a válogatásával, nála egyedül a virsli működött csaliként. De már tudom, ma mivel fogom beadni nekik! Olajbogyóval! Én még olyan extázist macskától nem láttam, mint amilyet ezek az olajbogyóval produkálnak! Talán menni fog.
Igazából a gyógyszer macskatorkon való letömködésének, illetve folyadékhalmazállapotú beadásának nem vagyok a híve, mert nem túl kellemes se a ciccnek, se a gazdinak, de ha máshogy nem megy, akkor marad ez a megoldás. Addig viszont türelemjáték!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!