|
|
|
|
 |
Caty
1999-07-06 14:25:49
|
849
|
| Mici is belehempereg az olajbogyó levébe? Maszat kábé úgy viselkedik,ha lecsepeg az olajbogyó leve, mint egy dagonyázó vadmalac. Ilyet én macskától még nem láttam... |
|
A hozzászólás:
 |
Enid
1999-07-06 14:18:47
|
848
|
[Na igen. Az olajbogyóért Mici is képes bármire... :-) Valamelyik éjjel a hangok alapján azt hittem, megint a vizemet issza. Villany fel, hát mit látok? A TVzés közben elfogyasztott olajbogyó üres zacskójából kiborította a levét, aztán félórán át nyalogatta a szőnyegpadlót. :-)))]
Az állatorvos egyszer a régi macskánknak lenyomta a torkán a gyógyszert. Nem lett tőle semmi baja, de én nem tudtam utána csinálni... Úgyhogy én is cseleztem, ahogy bírtam a kajákkal. :-( |
|
Előzmény:
 |
Caty
1999-07-06 14:04:47
|
847
|
A tablettabeadás nem volt ám olyan egyszerű dolog:) Tepsifüles (azaz Maszat) ugyan megette a májkrémet, ám kábé ötször kellett újracsomagolnom a gyógybogyót, mire egyszer véletlenül az is a gyomrába került - ugyanis a jószág újból és újból lenyalta róla a májkrémet. Bandita meg egy katasztrófa volt a válogatásával, nála egyedül a virsli működött csaliként. De már tudom, ma mivel fogom beadni nekik! Olajbogyóval! Én még olyan extázist macskától nem láttam, mint amilyet ezek az olajbogyóval produkálnak! Talán menni fog.
Igazából a gyógyszer macskatorkon való letömködésének, illetve folyadékhalmazállapotú beadásának nem vagyok a híve, mert nem túl kellemes se a ciccnek, se a gazdinak, de ha máshogy nem megy, akkor marad ez a megoldás. Addig viszont türelemjáték! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|