Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2020-06-07 20:10:36 22790

Végülis milyen lett az eredmény?

Előzmény:
UBence Creative Commons License 2020-05-18 14:31:34 22789

Sziasztok. A mai napon este szeretnék elsőnek csibét keltetni, Az alábbi géppel: WQ-56(autómata) darabos. Amit idáig megtettem: Bedugtam a gépet 24 órával ezelőtt. Feltöltöttem vízzel. Gyűjtöttem a tojásokat, 16-19 Fok körüli hőméréskleten , fejjel lefele tárolva. Jobbhíján egy sima higanyos hőmérővel próbálom majd megmérni, hogy a gép mutatója csal-e.Hogy tudnám a legkonyebben kideríteni, hogy a páratartalom a valós adatot mutatja-e? Bármilyen tippet es trükköt elfogadok és megköszönök, a keltetéssel és géppel kapcsolatban is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!