Keresés

Részletes keresés

Rhia Creative Commons License 1999-07-05 11:42:28 839
Caty,
:-)))
van nekem egy fenykepem az en kettomrol, amint ott ucsorognek a keresgeles miatt kirangatott legfelso komodfiok hely alatt elterulo pulovereimen (hu, micsoda helymeghatarozas)... Marco mint mindig, arisztocat arccal, Buta Arc pedig...hat, istenkem, o Buta Arccal nez a fenygep lencsejebe, megint azzal az "atyaisten, mar megint micsinal ez?" nezessel... Kituztem itt a kollegiumi szobamban az asztal fole, hadd legyen egy kis vigaszom, ha mar nem vagyok veluk...

Udv,
Rhia

A hozzászólás:
Caty Creative Commons License 1999-07-05 10:17:30 838
Szép jó reggelt mindenkinek!

A macskáim eltanulják egymás idétlen szokásait...Most mért?!
Eddig csak Maszat szokása volt az, hogy amikor unatkozik, és egy kis gyömöszölésre, símogatásra vágyik, akkor beül egy félreeső sarokba, és jó hangos macskaáriával szórakoztat - persze hamarosan megunjuk, megkeressük a "szegény elveszett árva cicát", kiforgatjuk a bundájából macskamasszírozás címén, ő pedig vad dorombolással (röfögéssel) honorálja a vele való foglalkozást. Mindezt teszi reggel, mikor kapkodva készülődöm melóba. Bandita eddig ilyet nem tett a majdnem három év alatt. Eddig. Ma reggel megkereste Maszat áriázó-sarkát, beült, és még a tesó hanghordozását is utánozva közölte, hogy most vele is foglalkozzak egy kicsit. Némi dajkálás után letettem őfenségét. Innentől kezdve állandóan a nyomomban volt, a fürdőszobában a mosdókagyló szegélyéről a nyakamba vetette magát, és hangos berregéssel adta tudtomra, hogy ő most nagyon meg van elégedve ezzel az állapottal, nehogy letegyem...Mindezt akkor, mikor amúgy is késésben voltam.
Reggel a csíkos gengszter még egy mutatvánnyal szórakoztatott. Párom kénytelen volt egy kisméretű fiókot teljes egészében kihalászni a helyéről, valami iratot keresett bőszen. Az üresen maradt résben cirka öt másodpercen belül csak egy csíkos macskafarok és egy hátsó tappancs látszott. Relytély számomra, hogy a macskáknak mért kell azonnal felderíteni, hogy mi van a szekrényajtók és fiókok mögött... A ciki csak az volt, hogy kedves macsim nem tudot megfordulni a szűk helyen, de nem akarta feladni a kisérletezést, így hosszú perceket töltött azzal, hogy különböző alkatrészeit átcsoportosítsa egy zsebkendőnyi területen...nem semmi látvány volt!
Nem mondhatnám, hogy a macsekok mellett unalmas volna az élet...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!