|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Csimpolya
2020-06-06 16:51:07
|
87319
|
Igen, megértem az álláspontodat! Életem első macskáját elkunyeráltam, a másodikat én is az utcán szedtem fel, de még nem volt egy éves, úgyhogy könnyű volt kijönni vele.
A mostani már 15 éves, és pár hónapos korában ő döntött úgy, hogy hozzám szegődik. |
|
Előzmény:
 |
jégkirálynő
2020-06-05 20:01:14
|
87318
|
Nagyon rettegek attól, hogy apró kiscicát találjak bárhol is a napi utazásaim során.
Macskamentők persze vannak a környezetemben, ahonnan örökbe lehet fogadni, de én attól félek, hogy én, vagy a gyerekeim valahol találnak egy apró kisribancot.
A mára már befogadott 8 évessel is vannak néha problémák, néha ordít éjjelente, de egyébként jó kislány. Egyszerűen nem szeretném újrakezdeni a mitlehet című betanítást. Tegnap is arra jöttem haza, hogy az asztalon lévő papír és toll öngyilkos lett valószínűleg. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|