Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Csimpolya Creative Commons License 2020-06-06 16:51:07 87319

Igen, megértem az álláspontodat! Életem első macskáját elkunyeráltam, a másodikat én is az utcán szedtem fel, de még nem volt egy éves, úgyhogy könnyű volt kijönni vele.

A mostani már 15 éves, és pár hónapos korában ő döntött úgy, hogy hozzám szegődik.

Előzmény:
jégkirálynő Creative Commons License 2020-06-05 20:01:14 87318

Nagyon rettegek attól, hogy apró kiscicát találjak bárhol is a napi  utazásaim során.

Macskamentők persze vannak a környezetemben, ahonnan örökbe lehet fogadni, de én attól félek, hogy én, vagy a gyerekeim valahol találnak egy apró kisribancot.

 

A mára már befogadott 8 évessel is vannak néha problémák, néha ordít éjjelente, de egyébként jó kislány. Egyszerűen nem szeretném újrakezdeni a mitlehet című betanítást. Tegnap is arra jöttem haza, hogy az asztalon lévő papír és toll öngyilkos lett valószínűleg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!