|
|
|
|
 |
rage.
2020-05-31 17:14:41
|
95042
|
Nem én fogom. Most fogják csinálni a szigetlést és a vakolást is. Nem hiszem,hogy végig bírnám csinálni:)
Talán mostanság lehet a legjobb idő erre a munkára,de majd látjuk mennyire melegszik az idő
Milyen színt csináltál? |
|
A hozzászólás:
 |
peterch
2020-05-31 13:24:41
|
95041
|
Nálam a HET gyártó 1,5-es dörzsölt vakolatába tettek Dulux pigmentet . https://hethungary.hu/termekkategoria/vekonyvakolatok-labazati-mozaik-vakolatok/ 15 éve van fenn a vakolat a falakon . Fakulást nem tapasztalok , pedig a színminta még mindíg megvan . Számítógépes festékkeverövel kikeverik neked a kívánt színt . :-) Te fogod csinálni , vagy úgy csináltatod a vakolást ? Nagyon oda kell figyelni , hogy mennyire meleg idöben csinálod . Legalább ketten kellenek hozzá , ha 20°C körül , vagy még magasabb a hömérséklet odakint . Saját tapasztalat . |
|
Előzmény:
 |
rage.
2020-05-31 12:01:24
|
95040
|
Köszönöm. Nem vagyok expert a dologból és ahogy olvasgatok egyre inkább terjed a káosz:)
És lassan kezdik a szigetelést és még nem vettem meg a vakolatot. Egyrész nem tudom melyik típusú vakolatot érdemes venni és ehhez lehet keverni más gyártók "pigmenteket"?
Amit ajánlottak annál a cégnél ahol a szigetelést vettem az a kingstone márka.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|