Keresés

Részletes keresés

rage. Creative Commons License 2020-05-31 17:14:41 95042

Nem én fogom. Most fogják csinálni a szigetlést és a vakolást is. Nem hiszem,hogy végig bírnám csinálni:)

Talán mostanság lehet a legjobb idő erre a munkára,de majd látjuk mennyire melegszik az idő

Milyen színt csináltál?

A hozzászólás:
peterch Creative Commons License 2020-05-31 13:24:41 95041

    Nálam a HET gyártó 1,5-es dörzsölt vakolatába tettek Dulux pigmentet .   https://hethungary.hu/termekkategoria/vekonyvakolatok-labazati-mozaik-vakolatok/    15 éve van fenn a vakolat a  falakon . Fakulást nem tapasztalok , pedig a színminta még mindíg megvan . Számítógépes festékkeverövel kikeverik neked a kívánt színt . :-)  Te fogod csinálni , vagy úgy csináltatod a vakolást ?  Nagyon oda kell figyelni , hogy mennyire meleg idöben csinálod . Legalább ketten kellenek hozzá , ha 20°C körül , vagy még magasabb a hömérséklet odakint .  Saját tapasztalat .

Előzmény:
rage. Creative Commons License 2020-05-31 12:01:24 95040

Köszönöm. Nem vagyok expert a dologból és ahogy olvasgatok egyre inkább terjed a káosz:)

És lassan kezdik a szigetelést és még nem vettem meg a vakolatot. Egyrész nem tudom melyik típusú vakolatot érdemes venni és ehhez lehet keverni más gyártók "pigmenteket"?

Amit ajánlottak annál a cégnél ahol a szigetelést vettem az a kingstone márka.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!