|
|
|
|
 |
rage.
2020-05-31 12:01:24
|
95040
|
Köszönöm. Nem vagyok expert a dologból és ahogy olvasgatok egyre inkább terjed a káosz:)
És lassan kezdik a szigetelést és még nem vettem meg a vakolatot. Egyrész nem tudom melyik típusú vakolatot érdemes venni és ehhez lehet keverni más gyártók "pigmenteket"?
Amit ajánlottak annál a cégnél ahol a szigetelést vettem az a kingstone márka.
|
|
A hozzászólás:
 |
peterch
2020-05-31 11:55:49
|
95039
|
Szia !
Mint laikus írom !
Egyik dolog a vakolat idötállósága és másik amit Te szeretnél , a szín idötállósága . Nekem a Dulux pigment az , ami idötálló és nem fakul . :-) Tehát a vakolatot válaszd ki és abba a Dulux pigmentet kevertesd az igényed szerint ! |
|
Előzmény:
 |
rage.
2020-05-31 11:47:07
|
95038
|
Tud valaki segíteni abban,hogy melyik gyártónak a legjobb minőségű a homlokzati vakolata? Milyet válasszak? Főleg mert aránylag erőteljes színt szeretnék. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|