|
|
|
|
 |
Maminti
1999-07-01 09:02:13
|
814
|
Vizet néző... :))) Nagyon tuti...
Enyém Arisz viszont tegnap egyszerűen nem volt hajlandó enni, még a pizzát sem, amit kínomban adtam neki, így a gyógyszerét sem ette meg... :( Pedig olyan vernyákolással fogadott ő is, mikor hazaértem, mintha legalább egy hete éheztettem volna...
Ma reggel viszont már hajlandó volt enni... húúú |
|
 |
Cateye
1999-06-30 17:37:07
|
812
|
Szhia-Rhia! :))
Vizet Nezo - rettenetesen tecc ez a nev - tudja, mi a jo!! A hagymas tejfolos chips a kedvencem... sajnos a matsome is! :)) Valoban ilyenek... azt hiszem, hogy talan a sossagukert eszi a pisztaciat is es a chips-et is.. egyebkent mindkettobol egy bizonyos adag utan elege van... (csak nem eleg koran! ;D)
Tenyleg, mikor gyuszmek mar haza??
Szia: Cateye |
|
A hozzászólás:
 |
Rhia
1999-06-30 16:17:28
|
811
|
Cateye, kedves,
a pisztacia, az se rossz.:-)))
Enyim Marco mats (alio nomine Vizet Nezo) a chipsert van oda, de nagyon. Meg anno a hugom parja szoktatta ra, szidtam is erte. Ha meghallja a zacsizorgest, mar rohan is, es szo szerint ki kepes piszkalni a kezedbol a csipszet; kulonosen a hagymas-tejfolosert rajong a dogallatja.
jaj, de hianyzik! azt irja a parom, hogy tegnap megint megprobalta kienni a hutobol az idokozben chilive atalakult masfel kilo marhahusit, bar aros ragasztoszalaggal korbetekerte a frigot. Azota Marco mats kicsi hatsoja faj piciket ;-)) (nem igazan, csak ugy csinal)
Udv,
Rhia |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|