|
|
|
|
 |
Cateye
1999-06-30 14:04:25
|
810
|
Huuu, de laza vagy! Matska(ka)t tartasz otthon varju - raadasul vakvarju - letedre??? :o ;))))))))))))))))
(Remelem, ismered az idevonatkozo viccet! :D)
Cateye |
|
A hozzászólás:
 |
vakvarju
1999-06-30 13:57:39
|
809
|
Sziasztok
Nalam ket gezenguz rontja a levegot, egy perzsa es egy hazi tipusu. Szabadulni azt nem lehet toluk, este mind a ketto a hasamra telepszik es nem hagynak beken. Persze szegenyek napkozben el vannak hanyagolva, kenytelenek egymast szorakoztatni. Van is felfordulas a lakasban amikor hazamegyek.
VV |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|