Keresés

Részletes keresés

Cateye Creative Commons License 1999-06-30 14:04:25 810
Huuu, de laza vagy! Matska(ka)t tartasz otthon varju - raadasul vakvarju - letedre??? :o ;))))))))))))))))
(Remelem, ismered az idevonatkozo viccet! :D)

Cateye

A hozzászólás:
vakvarju Creative Commons License 1999-06-30 13:57:39 809
Sziasztok

Nalam ket gezenguz rontja a levegot, egy perzsa es egy hazi tipusu. Szabadulni azt nem lehet toluk, este mind a ketto a hasamra telepszik es nem hagynak beken. Persze szegenyek napkozben el vannak hanyagolva, kenytelenek egymast szorakoztatni. Van is felfordulas a lakasban amikor hazamegyek.
VV

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!