Keresés

Részletes keresés

Rhia Creative Commons License 1999-06-30 12:15:32 807
Pandora, kedves,
feltetlen mutasd meg orvosnak! lehet, hogy kezdodo szembetegseg, hogy megfazott, az is lehet, hogy allergias valamire; a fajtiszta matsok hajlamosak mindenfelere; persze az is lehet, hogy semmi komoly, de azert minel hamarabb lassa orvos, mert a sok csipazas semmikepp sem normalis!
Varjuk az eredmenyt, vigyazzatok Magatokra!
udv,
Rhia
Maminti Creative Commons License 1999-06-30 09:30:05 804
Pandora, szerintem a biztonság kedvéért mutasd meg a matsot egy orvosnak. Nem hiszem, hogy egy szemnek állandóan csipáznia kéne...

Dalia, én is várom a beszámolót! :)

A hozzászólás:
Pandora Creative Commons License 1999-06-29 19:34:39 802
Sziasztok!

A szakerto tarsasag meg tudja nekem mondani, h baj-e ha a cicam, Remix ( 9 honapos tonkinez kandurfi, itt lathato: http://www.nexus.hu/blumi/ ) nagyon sokat csipazik. Allandoan tele van a szeem, de par oran belul, neha nagyon fojos, maskor beleszarad a szeme sarkaba. Szal a ti cicaitok is nagyon csipasak? Vagy ez gyermekbetegeseg? Betegseg egyalatlan? Mutassam meg orvosnak? Amugy a szeme teljesen normalis, semmi rendellenesseg nincs vele, rendesen lat es nem latszik rajta semmi rendellenesseg.Thx, ha tudtok tanacsot adni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!