Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
shake_ Creative Commons License 2020-05-25 22:41:12 2361

Szia,

 

A gépkönyv 60e km-t ír a diffiművekre, de ez erősen használat függő. Én tavaly eresztettem le, amikor vettem a vasat 200sokezer km-el (gyanítom az előző tulaj azt sem tudta, hogy eszik vagy isszák), Mindegy, az olaj teljesen rendben volt (színre, viszkozitásra), a mennyisége is. Sógornak már 350e környékén jár a vas és sohasem cserélte, viszont nem jön le az aszfaltról.

Én 100e km-ként fogom a diffiben cserélni, de én vontatok nyaranta.

 

Üdv

Shake

Előzmény:
HAJÓS ATTILA Creative Commons License 2020-04-12 19:48:19 2354

Sziasztok .  Attila vagyok .

 

Érdeklődni szeretnék   ,a váltóban ,illetve a differenciálműben  mennyi   kilométer után   kell olajat cserélni .és milyet javasoltok ?

2006 os   évjáratú a  Nissan X-trail

 

 Segítséget köszönöm .

Attila

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!