Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Yv Creative Commons License 1999-06-29 10:31:30 9
orwosnál szelíd néha:) bár a múltkor Ötsi keze bánta:)))
Azért szeretnék beszélni a kozmetikussal, hogy hátha el tudja altatni, wagy lenyugtatni. Amit nagyon remélek...
Előzmény:
Egérke Creative Commons License 1999-06-29 10:27:41 8
Miből gondod, hogy a másik embernek engedi? Meg lesz illetődve? Az orvosnál is hagyja magát?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!