Keresés

Részletes keresés

Planney Creative Commons License 1999-06-30 22:17:31 813
Nagyon aranyos a macsekod, a nevén azóta is röhögök... Egyik legtalálóbb és legpoénosabb név, amit mostanában hallottam. :-))

Planney

Enid Creative Commons License 1999-06-30 08:38:53 803
Dalia, várjuk a beszámolót. :-)
Enid Creative Commons License 1999-06-29 09:09:37 799
El is hiszem, én is be lennék sózva! Akkor majd holnap mesélsz kismiciről, ha már megismerkedtetek. :-)))
A hozzászólás:
dalia Creative Commons License 1999-06-29 09:04:00 798
picike (2 hónapos), szürke és kisleány. ennyi a jelenlegi infom, többet majd holnap!!! úgy izgulok mint egy kisgyerek:-))))
Előzmény:
Enid Creative Commons License 1999-06-29 08:57:37 797
Hú, de jó!! :-))) Én új vagyok. :) December óta van cicám, de igazából csak a Nagy Miciturné előtt kezdtem ide írogatni. :)
Mesélj, milyen cicát kapsz? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!