|
|
|
|
 |
Planney
1999-06-30 22:17:31
|
813
|
Nagyon aranyos a macsekod, a nevén azóta is röhögök... Egyik legtalálóbb és legpoénosabb név, amit mostanában hallottam. :-))
Planney |
|
 |
Enid
1999-06-30 08:38:53
|
803
|
| Dalia, várjuk a beszámolót. :-) |
|
 |
Enid
1999-06-29 09:09:37
|
799
|
| El is hiszem, én is be lennék sózva! Akkor majd holnap mesélsz kismiciről, ha már megismerkedtetek. :-))) |
|
A hozzászólás:
 |
dalia
1999-06-29 09:04:00
|
798
|
| picike (2 hónapos), szürke és kisleány. ennyi a jelenlegi infom, többet majd holnap!!! úgy izgulok mint egy kisgyerek:-)))) |
|
Előzmény:
 |
Enid
1999-06-29 08:57:37
|
797
|
Hú, de jó!! :-))) Én új vagyok. :) December óta van cicám, de igazából csak a Nagy Miciturné előtt kezdtem ide írogatni. :)
Mesélj, milyen cicát kapsz? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|