|
|
|
|
 |
dalia
1999-06-29 09:04:00
|
798
|
| picike (2 hónapos), szürke és kisleány. ennyi a jelenlegi infom, többet majd holnap!!! úgy izgulok mint egy kisgyerek:-)))) |
|
A hozzászólás:
 |
Enid
1999-06-29 08:57:37
|
797
|
Hú, de jó!! :-))) Én új vagyok. :) December óta van cicám, de igazából csak a Nagy Miciturné előtt kezdtem ide írogatni. :)
Mesélj, milyen cicát kapsz? :) |
|
Előzmény:
 |
dalia
1999-06-29 08:48:59
|
796
|
| Nemsokára dalia is fogja látogatni ezt a topicot, ugyanis épp kiscicát várok, már csak 24 óra és megérkez!!!! úúúgy várom már! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|