Keresés

Részletes keresés

dalia Creative Commons License 1999-06-29 09:04:00 798
picike (2 hónapos), szürke és kisleány. ennyi a jelenlegi infom, többet majd holnap!!! úgy izgulok mint egy kisgyerek:-))))
A hozzászólás:
Enid Creative Commons License 1999-06-29 08:57:37 797
Hú, de jó!! :-))) Én új vagyok. :) December óta van cicám, de igazából csak a Nagy Miciturné előtt kezdtem ide írogatni. :)
Mesélj, milyen cicát kapsz? :)
Előzmény:
dalia Creative Commons License 1999-06-29 08:48:59 796
Nemsokára dalia is fogja látogatni ezt a topicot, ugyanis épp kiscicát várok, már csak 24 óra és megérkez!!!! úúúgy várom már!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!