Keresés

Részletes keresés

Enid Creative Commons License 1999-06-29 08:57:37 797
Hú, de jó!! :-))) Én új vagyok. :) December óta van cicám, de igazából csak a Nagy Miciturné előtt kezdtem ide írogatni. :)
Mesélj, milyen cicát kapsz? :)
A hozzászólás:
dalia Creative Commons License 1999-06-29 08:48:59 796
Nemsokára dalia is fogja látogatni ezt a topicot, ugyanis épp kiscicát várok, már csak 24 óra és megérkez!!!! úúúgy várom már!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!