Keresés

Részletes keresés

jégkirálynő Creative Commons License 2020-05-26 18:56:53 221509

Okos, ám öntörvényű degek:D

 

Méghogy nem okos a macska? Megkeresi a lehető legkisebb kockázattal járó megoldást.

 

És azért is okos, mert nem hagyja magát idomítani. (mondjuk pár dologban nekem azért sikerült:)

 

Imádom a kutyákat is, de szerintem a kutyákat azért szeretjük, mert mondjuk sikerélményünk van az idomítását illetően. És hogy örömódákat zeng, amikor hazaérünk. Meg hogyha szeret bennünket a kutya, akkor biztosan jó emberek vagyunk.

 

A macsekok teljesen mások. Igen, a Kicsim is örül, amikor hazaérek, de másképp. Látom az előszobába belépve a katedrál üvegen keresztül, hogy már ott van "kisfelbontásban", várt engem. Leülök a géphez, mert még meló van, de azt még nem bírtam a kicsi fejébe beleverni, hogy ne jobb oldalról jelölgessen dörgölőzéssel  folyamatosan, mert a jobb kezem nagyon kell az egérhez:D

A hozzászólás:
Anyóca99 Creative Commons License 2020-05-25 12:10:56 221508

Megfigyelted ? A legtöbb a szélén megy . Okosak .

Előzmény:
jégkirálynő Creative Commons License 2020-05-25 11:26:02 221507

biz'isten ki fogom próbálni:)

 

https://www.imadomamacskam.hu/az-akadalypalya-amit-minden-macska-konnyeden-teljesit/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!