Okos, ám öntörvényű degek:D
Méghogy nem okos a macska? Megkeresi a lehető legkisebb kockázattal járó megoldást.
És azért is okos, mert nem hagyja magát idomítani. (mondjuk pár dologban nekem azért sikerült:)
Imádom a kutyákat is, de szerintem a kutyákat azért szeretjük, mert mondjuk sikerélményünk van az idomítását illetően. És hogy örömódákat zeng, amikor hazaérünk. Meg hogyha szeret bennünket a kutya, akkor biztosan jó emberek vagyunk.
A macsekok teljesen mások. Igen, a Kicsim is örül, amikor hazaérek, de másképp. Látom az előszobába belépve a katedrál üvegen keresztül, hogy már ott van "kisfelbontásban", várt engem. Leülök a géphez, mert még meló van, de azt még nem bírtam a kicsi fejébe beleverni, hogy ne jobb oldalról jelölgessen dörgölőzéssel folyamatosan, mert a jobb kezem nagyon kell az egérhez:D |