|
|
|
|
 |
kiggyo
2020-05-28 08:23:46
|
95031
|
Most látom csak mekkora baromságot írsz már megint:
"A ferde tetőben lévő páraáteresztő fólián olykor vízcseppek gurulnak lefelé. Ennek a víznek az esőcsatormába kell kerülnie"
Cserépfedésről, kiszellőztetett légrésről beszélünk.
Hogy a rákban tudna egyszerre teljesülni ez a feltétel és az hogy ne legyen messze a cserép a csatornától?
Lindab, zsindely esetén talán összejön de cserépnél nem. |
|
A hozzászólás:
 |
Mekk Elek ezermester
2020-05-24 23:55:55
|
94995
|
"A páraáteresztő fólia végének mindenképpen az ereszbe kell belógnia?"
A ferde tetőben lévő páraáteresztő fólián olykor vízcseppek gurulnak lefelé. Ennek a víznek az esőcsatormába kell kerülnie. |
|
Előzmény:
 |
occseb
2020-05-24 19:42:15
|
94993
|
A páraáteresztő fólia végének mindenképpen az ereszbe kell belógnia? Azon kívül hogy nem az ereszbe fog csöpögni az esetleges kijövő pára, van valami negatív hatása ennek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|