Keresés

Részletes keresés

kiggyo Creative Commons License 2020-05-28 08:23:46 95031

Most látom csak mekkora baromságot írsz már megint:

 

"A ferde tetőben lévő páraáteresztő fólián olykor vízcseppek gurulnak lefelé. Ennek a víznek az esőcsatormába kell kerülnie"

 

Cserépfedésről, kiszellőztetett légrésről beszélünk. 

Hogy a rákban tudna egyszerre teljesülni ez a feltétel és az hogy ne legyen messze a cserép a csatornától?

Lindab, zsindely esetén talán összejön de cserépnél nem.

occseb Creative Commons License 2020-05-25 09:10:31 94999

Akkor mondjuk ez a megoldás nem korrekt? 

http://zsolti-teto.hu/wp-content/uploads/2018/06/eresz.jpg

A hozzászólás:
Mekk Elek ezermester Creative Commons License 2020-05-24 23:55:55 94995

"A páraáteresztő fólia végének mindenképpen az ereszbe kell belógnia?"

 

A ferde tetőben lévő páraáteresztő fólián olykor vízcseppek gurulnak lefelé. Ennek a víznek az esőcsatormába kell kerülnie.

Előzmény:
occseb Creative Commons License 2020-05-24 19:42:15 94993

A páraáteresztő fólia végének mindenképpen az ereszbe kell belógnia? Azon kívül hogy nem az ereszbe fog csöpögni az esetleges kijövő pára, van valami negatív hatása ennek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!