Keresés

Részletes keresés

szévike Creative Commons License 2020-05-21 12:53:22 221503

Melyik hairballos tápot próbáltad már?

Én most fogok felbontani egy tiz kilóst, ha elfogadod, szivesen teszek valamennyit egy hólyagos

boritékba és feladom postán kóstolásra, hátha ezt elfogadja.

szévike Creative Commons License 2020-05-21 12:50:45 221502

Sejtettem, hogy valami ilyesmi lehet a háttérben. Nekik rá kell ragasztani, aztán, hogy te

mire használod az már a te dolgod. Végülis ott a patikában mérik az üvegekbe, bár 

általában tisztaság van, de nem steril a  hely.

 

Milyen technikával próbálkozol a paraffinolaj beadásnál? Nekem a fecskendős jött be, mármint abban

ügyesebb vagyok. A doki nekem a pasztára is ajánlotta, ha nem fogadja el a cica, akkor egy

kanál langyos vizzel higitsam és ugy szivjam fel fecskendőbe.

A hozzászólás:
lavanda Creative Commons License 2020-05-21 11:40:02 221501

Szévike, az este csak beszaladtam, nem írtam. Bolondokháza volt nálunk.

 

Kérdezed, miért aggódom, amikor az orvos is adott paraffinolajat. Hát azért, mert ez az olaj, amit tegnap kaptam, " nem gyógyászati felhasználásra " rendeltetett. Ma felhívtam a patikusnőt.  Megtudtam, hogy de bizony az, csak azt a cetlit az üvegre fel kell ragasztaniuk... A múltkor vett üvegre elfelejtették felragasztani. Ennyiben maradtunk. Kétségtelen, Grészi a múltkori kúrát túlélte. Most jön a következő, ami nagy csata lesz.

 

Öt macskám van, kinti-benti macskák, ahogy kedvük tartja. Grészi szigorúan csak sötétedéskor megy ki ( ennek van előzménye, de most nem részletezem ), majd 11 óra körül jön be. Hogy kinn elvégezte a dolgát, onnan tudom, hogy leül, két hátsó láb felemel, majd következik az alapos alsótájéki mosakodás  ( bent, az almosban csak pisil). Az éjszaka ezt a műveletet  ( ha volt egyáltalán ) már nem bírtam kivárni. Mindenestre zabál, izeg-mozog, nagy baj nem lehet. Elhízott, állapítom meg időről időre.

 

Hairballos tápot egy esetben vettem, mondván ennivaló az is, ezt eszi majd a többi is. Egyik sem ette. Marad a napi szőgereblyézés, meg a paszta, az előbbit imádja, az utóbbit rühelli ez a nagyseggű.

 

Az együttérzésed köszönjük, minden jót a négylábúaknak és persze neked is!

 

Előzmény:
szévike Creative Commons License 2020-05-20 20:46:24 221500

S persze ne feledkezzek meg Tepertőről sem. Ő perzsa. 

Szegénykém igaz, hogy csak mondjuk havonta egyszer, de akkor 

emberujjnyi vastagságú 5-6 centi hosszú kolbászkát hány.

 

De ő is folyamatosan ropogtat. Igaz, hogy ő csak nassnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!